Startuj z nami | | Newsletter | Forum | Mapa strony | Kontakt   
strona g³ówna wy¶lij e-mail znajd¼ na stronie



>

26.03.2010 Katowice - międzynarodowa
sędzia: Dorota Witkowska (PL)

PSY:

Klasa młodzieży:
1 Dosk, Zw. Młodzieży – GINNY Ranua 
ur: 25.02.2009 
O: Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges 
M: Cartouche Ceylles 
Hod: Monika Kramolisova 
Wł: Richard Temel, Czechy 
2 Dosk - ZULUS Cathalpa z Bałuckich Łąk 
ur: 24.12.2008 
O: Int.Ch Szogun Survival 
M: Cyklada Guernica 
Hod: Sławomir Wujek 
Wł: Tomasz Kazimierski 
nieobecny – YADUMU Akinlana Puuma 
ur: 24.03.2009 
O: Ikimba Zesiro 
M: Shirikiana Amira 
Hod+Wł: Christian Zugreif, Niemcy 

klasa pośrednia: 
1 Dosk, CWC – PT SAN-SABUR LONZO 
ur: 04.09.2008 
O: Shangani Umvutcha Lonzo 
M: Dzhuya 
Hod: A.A. Akopyan 
Wł: Franciszek Stanuch 
2 Dosk - EMBAMBA ERBI Safari-Kadamba 
ur: 04.05.2008 
O: Int.Ch. Jupiter of Parnassus 
M: Ch. Zunabi Zimo Folwark Zwierzęcy 
Hod: Beata Gargas 
Wł: Agnieszka Zwolińska 
nieobecny - Caprivi TICKET TO RIDE 
ur: 31.10.2008 
O: GR Ch. Caprivi As Godd As It Gets E.T. 
M: Rijstone Melting Pot 
Hod: Caprivi Kennel 
Wł: Ewa Spyra 

klasa otwarta: 
1 Dosk, CWC, NDPwR, CACIB - ENZI ERBI Safari-Kadamba 
O: Int.Ch. Jupiter of Parnassus 
M: Ch. Zunabi Zimo Folwark Zwierzęcy 
Hod: Beata Gargas 
Wł: Małgorzata Kubik 
2 Dosk – Berny od Reky Novohradky 
ur:21.01.2008 
O: Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges 
M: Carrie z Korycanskych skal 
Hod: Marketa Ticha 
Wł: Stanisława Psenickova, Czechy 
3 Dosk – Butch Chili Ra-Lis 
ur: 04.09.2007 
O: Stenanga G’S Chili 
M: Jessy z Lukovskego Dvora 
Hod: Jiri Silar Wł: Vera Fryaufova, Czechy 
4 Dosk – Shumbazino Chizi 
ur: 20.02.2007 
O: Tarujen Mabaru 
M: Neli Nyanissa Kibali 
Hod: ? 
Wł: Agnieszka Iwona Kasprzak 
Dosk – Aran of the Beaver River 
ur: 11.03.2008 
O: Sorbonne 
M: Flavia Darma 
Hod: Pavel Cernovsky 
Wł: Lenka Kaderabkova, Czechy 
Dosk – AWESOME ENZO BY LUANDA 
ur: 18.03.2008 
O: Int.Ch Emoyeni’s Grand Zuberi 
M: Int.Ch Hillavalley’s Angel for Luanda 
Hod: Milada Krchnava 
Wł: Ivana Kozicova, Słowacja 

klasa championów: 
1 Dosk, CWC, res. CACIB - ART LEONARDO Helya Ridge 
ur: 13.02.2007 
O: Ch. Ahali Fani's Akali 
M: Connie z Tikovickeho Vrsku 
Hod: Jana Helesicova 
Wł: Miroslav Holenka, Czechy 
2 Dosk – JOSZKO JUZI Folwark Zwierzęcy 
ur: 30.03.2005 
O: Jupiter of Parnassus 
M: Kwetu’s Zizi Mafungabusi 
Hod: Małgorzata Branny 
Wł: Bożena Woźniak-Pachota 
3 Dosk - SIMON Blask Sawanny 
ur: 06.04.2006 
O: Int.Ch. Szogun Survival 
M: Chibi Mazunga 
Hod: Joanna Szukała Pawłowska 
Wł: Anna Pietrzyk 
4 Dosk - SILIP Blask Sawanny 
ur: 06.04.2006 
O: Int.Ch. Szogun Survival 
M: Chibi Mazunga 
Hod: Joanna Szukała Pawłowska 
Wł: Barbara Pilis 
nieobecny – AKOSUA Bantu Jeny’s Zakimi 
ur: 11.06.2006 
O: Int.Ch A’dayiman Slunce Zivota 
M: Kim Satanela 
Hod: Jana Malenovska 
Wł: Petra Rakosnikova, Czechy 

klasa weteranów: 
1 Dosk, NWwR, BOB - MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy 
ur: 30.06.2001 
O: Ch. Munyati Zaki Kananga 
M: Ch. Kwetu's Zizi Mafubagusi 
Hod: Małgorzata Branny 
Wł: Joanna Borowiec 


SUKI: 

klasa młodzieży: 
1 Dosk, Zw. Młodzieży, NJwR - IJABA BINGA Loewenschwanz 
ur: 28.03.2009 
O: Int.Ch Ajani Kalakamati 
M: Binga Aaliyah Loewenschwanz 
Hod: Livia Lakotova 
Wł: Katarzyna Bijan 
2 Dosk – VANILIA APANU Folwark Zwierzęcy 
ur: 17.05.2009 
O: Nuru Nako Safari-Kadamba 
M: Apaszka Ziju Folwark Zwierzęcy 
Hod: Małgorzata Branny 
Wł: Agnieszka Frąckowska 
3 Dosk – CORBA Ciepły Dom 
ur: 07.01.2009 O: Corleo's Copyright 
M: Juzia Juzi Folwark Zwierzęcy 
Hod: Edyta Gwarda-Gruszczyńska 
Wł: Piotr Płoskoń 
4 Bdb – JALABOU Saranga 
ur: 20.03.2009 
O: Desmond Fontanesia 
M: Heidy Saranga 
Hod + Wł: Evelina Harmetova, Czechy 

klasa pośrednia: 
1 Dosk, CWC - ZIJA Cathalpa z Bałuckich Łąk 
ur: 24.12.2008 
O: Szogun Survival 
M: Cyklada Guernica 
Hod: Sławomir Wujek 
Wł: Marzena Miszczuk 
2 Dosk. - EKUSENI ERBI Safari-Kadamba 
ur: 04.05.2008 
O: Int.Ch Jupiter of Parnassus 
M: Ch. Zunabi Zimo Folwark Zwierzęcy 
Hod+Wł: Beata Gargas 
3 Bdb – DARCY ANN Anunnaki 
ur:15.04.2008 
O: Int.Ch. Mankoya’s Great Gambo 
M: Int.Ch. Bhubezi Anunnaki 
Hod: Sarka Stusakova 
Wł: Zdenek Dolezal, Czechy 
4 Bdb – BAHATI of Iron Dogs 
ur: 01.11.2008 
O: Gunthwaite Alombalelo 
M: Shakira of Iron Dogs 
Hod + Wł: Peter Spitzer, Niemcy 
nieobecna – Allain z Ujezda nad Lesy 
ur: 15.08.2008 
O: Sorbonne 
M: Eglantine z Tikovickeho vrsku 
Hod + Wł: Zuzana Vopalenska, Czechy 

klasa otwarta: 
1 Dosk, CWC – AMBROSIA Gerdin Longridge 
ur: 05.07.2007 
O: Malibu Mozi Folwark Zwierzęcy 
M: Zeta z Łęczyńskiego Pojezierza 
Hod + Wł: Grażyna Czarniecka
2 Dosk – ARGRENTOR Elfia Sfora Afra 
ur: 15.08.2007 
O: Walamadengie Awesome 
M: Shona Sangoma 
Hod: Magdalena Buczyńska 
Wł: Zdzisław Jan Kasprzak 

klasa championów: 
1 Dosk, CWC, NDSwR, CACIB – GROTA He-de-Mono 
ur: 16.04.2006 
O:Bart Mazunga 
M: Uta Survival 
Hod: Barbara Noga 
Wł: Cezary Jałosiński 
2 Dosk, res CACIB – AUDACITY AJANI Ukerewe 
ur: 03.03.2006 
O: Malozi Dabobo 
M: Ajani A’M Busy 
Hod: Dagmar Valakova 
Wł: Maria Kincelova, Słowacja 
3 Dosk – DIVINE Anunnaki 
ur: ur: 15.04.2008 
O: Int.Ch. Mankoya's Great Gambo 
M: Int.Ch. Bhubezi Anunnaki 
Hod+Wł: Sarka Stusakova

 




<< wstecz
© Copyright 2004-2010 RRclub.pl - Wszelkie prawa zastrze¿one stat4u powered by cms.to.pl