Startuj z nami | | Newsletter | Forum | Mapa strony | Kontakt   
strona g³ówna wy¶lij e-mail znajd¼ na stronie



>

14.02.2010 Rzeszów - międzynarodowa
sędzia:  Gunnar Nymann (DK)

PSY:

Klasa młodzieży:
(?) - ANUEL JAMAL KE-FA-RI's
ur: 11.09.2008
O: Ihlobo of Ke-Fa-Ris-Ridges
M: Bria Krasny Ridge
Hod: Stefan Fabo
Wł: Josef Strba
(?) - INKOSI Leo Ginger
ur: 11.05.2009
O: Mkai Leoridge
M: Liana Sarnia Przełęcz
Hod: Ewelina Pyzik
Wł: Justyna Marek

Klasa pośrednia:
(?)-  SAN-SABUR LONZO Sabur
ur: 04.09.2008
O: Shangani Umvutcha Lonzo
M: Dzhuya
Hod: A.a. Akopyan
Wł: Franciszek Stanuch

Klasa otwarta:
1 (?) - Mashama Mazi Rus DHURIYA DANDY
ur: 16.06.2006
O: Heshima Ya Kimba Fuku Shabalala
M: Mashama Mazi Bahati
Hod: A.V. Lebedev
Wł: Dana Mullerova
2 (?) - ROCKY Sebongo FCI
ur: 11.04.2008
O: Ch Alf-Argus Afrazja
M: Jina Jambo Sana
Hod: Mirosław Dobrowolski
Wł: Sylwia i Andrzej Lechowicz

Klasa championów:
1 Dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca - SIMON Blask Sawanny
ur: 06.04.2006
O: Int.Ch. Szogun Survival
M: Chibi Mazunga
Hod: Joanna Szukała Pawłowska
Wł: Anna Pietrzyk
2 (?) - JUPITER of Parnassus
Ur: 27.10.2003
O: CH Kwetu Mahubbah's Fair Play
M: CH Penelope's Echo of Parnassus
Hod: Robert Russell
Wł: Małgorzata Branny
3 (?) - SZOGUN Survival 
ur: 22.10.2002
O: Ch. Amal Silesian Harta 
M: Ambra z Udolí Roznova 
Hod: Salomon Leszek 
Wł: Ratuszny Katarzyna 
4 (?) -MORANI MAX Monwiere 
ur: 20.06.2007
O: Ch. Leoridge Musafah
M: IntCh. Bena Guernica
Hod: Monika Rembowska
Wł: Tomasz Milewski

Klasa weteranów:
1 Dosk, BOB, BOG - MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy
ur: 30.06.2001
O: Ch. Munyati Zaki Kananga
M: Ch. Kwetu's Zizi Mafubagusi
Hod: Małgorzata Branny
Wł: Joanna Borowiec

SUKI:

Klasa młodzieży:
1 Bdb - ZANA Cathalpa z Bałuckich Łąk
ur: 24.12.2008
O: Szogun Survival
M: Cyklada Guernica
Hod: Sławomir Wujek
Wł: Jakub Bednarski

Klasa pośrednia:
1 Dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca - Tusani HAPPY ZAIRA
ur:
O: Leoridge Musafah
M: Macumazahn Tusani Pearl
Hod: Tušanová Monika
Wł: Minárová Nikoleta + Tušanová Monika
2 (?) - RUMBA Sebongo
ur: 11.04.2008
O: Ch Alf-Argus Afrazja
M: Jina Jambo Sana
Hod: Mirosław Dobrowolski
Wł: Olga Cheba

Klasa otwarta:
1 Dosk, CWC - AMBROSIA Gerdin Longridge
ur: 05.07.2007
O: Ch. Malibu Mozi Folwark Zwierzęcy
M: Zeta z Łęczyńskiego Pojezierza
Hod+Wł: Grażyna Czarnecka

Klasa championów:
1 Dosk, CWC, res. CACIB- FATIMA BAHATI Manabomi 
ur: 19.06.2006
O: Ch. Fredo z Lukovskeho Dvora
M: Ulfa Surviwal
Hod: Bożena Doroż
Wł: Halina Grygieżec
2 - APASZKA ZIJU Folwark Zwierzęcy
ur: 17.02.2006
O: Int.Ch Jupiter of Parnassus
M: Ch Kwetu's Zizi Mafungabusi
Hod+Wł: Małgorzata Branny

Serdecznie dziękujemy Renacie Lubińskiej (hod. Mzuri Nyumbani) za przygotowanie wyników :)

Zapraszamy do uzupełnienia!!! Jeśli masz choćby szczątkowe wyniki, nawet tylko swojego psa, proszę prześlij je na adres email:
website@rrclub.pl




<< wstecz
© Copyright 2004-2010 RRclub.pl - Wszelkie prawa zastrze¿one stat4u powered by cms.to.pl