Startuj z nami | | Newsletter | Forum | Mapa strony | Kontakt   
strona g³ówna wy¶lij e-mail znajd¼ na stronie



>

14.02.2010 Bydgoszcz - krajowa/walentynkowa
sędzia:  Miroslaw Vaclavik (Cz)

PSY:

Klasa młodzieży:
1 Dosk, Zw. Młodzieży, NJwR - ZULUS Cathalpa z Bałuckich Łąk
ur: 24.12.2008
O: Szogun Survival
M: Cyklada Guernica
Hod: Sławomir Wujek
Wł: Tomasz Kazimierski
2 Dosk - BALLANTINES Harpuzja
ur: 07.10.2008
O: Ch. Mkai Leoridge
M: Ch. Zafne z Łęczyńskiego Pojezierza
Hod: Dorota Konieczna
Wł: 
3 Bdb - CYNAMON Ciepły Dom
ur: 07.01.2009
O: Corleo's Copyright
M: Juzia Juzi Folwark Zwierzęcy
Hod: Edyta Gwarda-Gruszczyńska
Wł: Paulina Uryś
4 Bdb - BREEZER Harpuzja
ur: 07.10.2008
O: Ch. Mkai Leoridge
M: Ch. Zafne z Łęczyńskiego Pojezierza
Hod: Dorota Konieczna
Wł: 

Dysk. - BROWAR Harpuzja
ur: 07.10.2008
O: Ch. Mkai Leoridge
M: Ch. Zafne z Łęczyńskiego Pojezierza
Hod+Wł: Dorota Konieczna

Klasa pośrednia:
nieobecny - DAKARI Dymaczewska Kraina
ur: 17.04.2008
O: Harjaselan Jalopeura
M: Renoma Rapi Krasny Młyn
Hod+Wł: Hanna Szczepaniak
nieobecny - EARL York Fun (FCI)
ur: 20.05.2008
O: Int. Ch Arengo Essence of Haika
M: Ch Dakota z Werwą
Hod: Małgorzata Nowak
Wł: Joanna Deręgowska

Klasa otwarta:
1 Dosk, CWC - Lihuntra HELIX NEBULA OF ROODERAAI
ur: 28.04.2007
O: Simson of Vignons
M: Nullgai Benz of Lihuntra
Hod: 
Wł: 
2 Dosk - SHAGGY Krasny Młyn
ur: 01.08.2008
O: InCh. Stenenga Great G'S Chili
M: Ch Aria z Werwą
Hod: Małgorzata Kuszwara
Wł: Monika Owczarek

Klasa championów:
1 Dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, II BOG - AJANI z Piskovcovych Skal
ur: 09.09.2004
O: Ye Japha Banjoko
M: Assysa Viva Cristo
Hod:
Wł: Andrea & Thomas Böhning

SUKI:

Klasa baby:
1 W.O., Best Baby - Maendeleo A-TEAM ANGEL DREAMGIRL
ur: 17.09.2009  
O: US Ch Nashira's Zinfully Good Juba Lee
M: Ch Kangelani's Gentle Grace by Clay
Hod: John Sigve Berg
Wł: Edyta Gwarda-Gruszczyńska

Klasa młodzieży:
1 Doskonała - IMAYA LeoGinger
ur:
O: Mkai Leoridge
M: Liana Sarnia Przełęcz
Hod: Ewelina Pyzik
Wł: 
2 Bdb - Ridgenville's MAID OFTHE MIST
ur: 04.04.2009
O: Ridgenville's Rio Royale
M: Ridgenville's Madison Blue
Hod: Wade L. Dabol
Wł: Wojciech i Krzysztof Szweda
3 Bdb - RASTA Niewierskie Łąki
Ur: 30.01.2009
O: Fabrisio Darma
M: Gaja Niewierskie Łąki
Hod: Konrad Siuda
Wł: Barbara Rzeźnik

Klasa pośrednia:
1 Dosk, CWC- Sadikifu BAGHIRA BASSARI
ur: 17.05.2008
O: Ajani z Piskovcovych Skal
M: Wa Kishujaa Aneesa Shani
Hod+Wł: Stefan Becker
2 (?) - Węglowska Sfora ANZA
ur: 24.04.2008
O: Alf-Argus Afrazja
M: Uxa Survival
Hod+Wł: Jarosław Andrzejewski

Klasa otwarta:
1 Dosk, CWC - Ye Japha MAKENA MALIA
ur: 09.10.2007
O: Ajani z Pikovcovych Skal
M: Ye Japha Diketi
Hod: Peter Obschernicat
Wł: ?
(?) Bdb - HAGA Z Werwą
ur: 16.10.2007
O: Ch. Mkai Leoridge
M: Dancing Revue Z Werwą
Hod: Katarzyna Ozimek
Wł: ?
(?) - ASILI Węglowska Sfora
ur: 24.04.2008
O: Alf-Argus Afrazja
M: Uxa Survival
Hod: Jarosław Andrzejewski
Wł: Iwona Piotrowska

Klasa championów:
1 Dosk, CWC, Zwycięzca
- Int.Ch JUZIA JUZI Folwark Zwierzęcy
ur: 30.03.2005
O: IntCh. Jupiter of Parnassus
m: Ch. Kwetu's Zizi Mafungabusi
Hod: Małgorzata Branny 
Wł: Edyta Gwarda-Gruszczyńska

Dziękujemy wszystkim osobom, które podały nam wyniki :)

Zapraszamy do uzupełnienia!!! Jeśli masz choćby szczątkowe wyniki, nawet tylko swojego psa, proszę prześlij je na adres email:
website@rrclub.pl




<< wstecz
© Copyright 2004-2010 RRclub.pl - Wszelkie prawa zastrze¿one stat4u powered by cms.to.pl