Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska webmasterów, administratorów i moderatorów.

PORTAL RRCLUB.PL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce - Oficjalne forum

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czy mogę mieć rodezjana??? Po co nam właściwie pies ???
Autor Wiadomość

agni 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-10-14, 21:35   

Mafia też nic w domu nie niszczyła. Szybko nauczyła się zostawać sama i przesypiać nasze nieobecności.

Izabela 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-10-15, 15:44   

agni napisał/a:
Mafia też nic w domu nie niszczyła

:-D a to chyba geny, dobre geny, bo Amali to tez aniolek, nic nam nie zniszczyla (jak narazie)

Ania z Harpuzji 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-10-15, 19:11   

MagdaRR napisał/a:
Ja zupełnie nie wiem o czym Wy piszecie :lol: Moje osobiste psy własciwie nic nie zniszczyły, przy ogromie zniszczeń o których tu piszecie :shock:

konica napisał/a:
Amiri też, nie licząc JEDNEGO śladu ząbków na rogu stołu, gdy RAZ próbował wbić w niego zęby

Dziewczyny podrzućcie je do mnie na wakacje :-P Moje w 3 trójkę też nic nie robiły....Ale jak w stadku pojawiły się 2 młode ( w tym Barwa z dynamitem w tyłku), to nagle wszystkie zaczęły mieć pomysły nie z tej ziemi.... A do tego sterylka na Zafi odmładzająco totalnie wpłynęła, z reszta na labkowe także...
Aki właśnie jest na etapie biegania po ogrodowych ławkach :shock:
Ale tak jak mówisz Magda, próbuję ja wymeczyć w inny sposób i wielu rzeczy się ostatnio czarnuszka nauczyła :lol:

A to link do filmiku o optymistycznej wersji tego co pies może robić pod naszą nieobecność
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Anes38 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-10-15, 23:50   

Rany!!! Boski jest!!! Zapracowany na amen :mrgreen:

Leśna 

Wysłany: 2011-10-24, 21:32   Pytań kilka

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie tego tematu.
Oczywiście nigdy nie miałam Rhodesiana i jestem z tych użytkowników którzy zastanawiają się nad kupnem i mają trochę wątpliwości. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to wcześniej miałam boksera, czy ktoś może miał kontakt z obiema rasami i może napisać krótkie porównanie - czym różni się rhodesian od boksera? Byłabym wdzięczna ;) Słyszałam od osoby która kiedyś miała rhodesiana że te psy są "głupie do dwóch lat jak szczeniaki" czy to prawda? Interesuje mnie też to jak te psy znoszą ujemne temp. czytałam że upały bardzo dobrze, ale jak jest podczas naszych zimowych miesięcy, czy rhodesiana trzeba dodatkowo ubierać? Zawsze chciałam mieć psa wystawowego, ale nie mam w tym temacie doświadczenia jeśli chodzi o prawidłową postawę i wszystkie inne sprawy związane z wystawą, czy w tym przypadku jestem zdana na siebie czy zawsze można liczyć na pomoc hodowcy?

Rodi 
ADMIN

Wysłany: 2011-10-26, 08:32   

Leśna napisał/a:
czy ktoś może miał kontakt z obiema rasami i może napisać krótkie porównanie - czym różni się rhodesian od boksera?

Oczywiście generalizuję…
Przede wszystkim RR jest od `wylewnego` boksera znacznie bardziej powściągliwy.

Leśna napisał/a:
Słyszałam od osoby która kiedyś miała rhodesiana że te psy są "głupie do dwóch lat jak szczeniaki" czy to prawda?

Dla mnie to masakryczne określenie. Tak jakby powiedzieć, że dziecko jest głupie, bo jest dzieckiem… :niepewny:
RR rzeczywiście dość późno dojrzewają. Pokusiłabym się tutaj o stwierdzenie, że czasem nawet nie w drugim, a w trzecim roku życia…
Ale to chyba nie powinno być dla Ciebie problemem, bo większość znanych mi bokserów to wieczne `dzieci`. ;)

Leśna napisał/a:
Interesuje mnie też to jak te psy znoszą ujemne temp. …, ale jak jest podczas naszych zimowych miesięcy, czy rhodesiana trzeba dodatkowo ubierać?

Myślę, że tutaj jest podobnie, jak u bokserów…
Więcej tutaj: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1913 i tu: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=632

Leśna napisał/a:
Zawsze chciałam mieć psa wystawowego, ale nie mam w tym temacie doświadczenia jeśli chodzi o prawidłową postawę i wszystkie inne sprawy związane z wystawą, czy w tym przypadku jestem zdana na siebie czy zawsze można liczyć na pomoc hodowcy?

A to już zależy od hodowcy.

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...

maja222 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-11-12, 20:36   

minęło już ponad czery lata, a ja nadal "ślinię" się na słowo rodezjan .....

hawanas 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-11-12, 20:55   

http://www.rrclub.pl/forum/viewforum.php?f=40

Moze ktoremus daloby sie pomoc?

http://www.rrpolska.pl/adopcje/

Odpowiedz do tematu