Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska webmasterów, administratorów i moderatorów.

PORTAL RRCLUB.PL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce - Oficjalne forum

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ubranie ochronne dla RR
Autor Wiadomość

Zorya
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 19:17   

jeszcze wymiary, jezeli chodzi o derkipolarowej to pies musi miec od łopatek do poczatku oganona 65 cm. w zlaeznosci jak bardzo sie zepnie z przodu to mysle ze derka bedzie dla psów 60-70 (max) , znam jeszcze frugi wymiar ( głębokosć/ czy tez szerokosc i są to 44 cm,)

Zorya
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 19:32   

jest jeszcze jedna 75 cm i 55 cm z tych zimowych (ortalion - polar) za 130 zł. Jezeli by ktoś reflektował to pisac.

Zorya
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 20:33   

jeszcze jest daka derka , nie jest to polar to taka grubsza bawełna .:

Sonia Barańska 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2011-11-21, 21:11   

Jeśli ktoś planuje zakup ubranka na zimę dla rudzielca to polecam wstąpienie do sklepu jeździeckiego Pegaz na woli w Poznaniu. Zamówiłam tam derke na mojego psa - wygląda tak:
http://www.sprzetjezdziec...ard-p-4679.html
Rozmiar rr-owy. Jak zamawiałam to sprzedawca powiedział, że nie wie czy beda ją mieli w magazynie ale wzial nr telefonu gdyby udało sie dostac. Po jakims czasie stwierdziłam ze pewnie jej nie bedzie i kupiłam inna przez internet. Dzisiaj zadzwonił do mnie ten pan i powiedział, że ma tą derkę. Wydaje się bardzo fajna a ja drugiej nie kupię, więc jeszcze raz gorąco polecam wstąpienie do tego sklepu, żeby przymierzyc i zobaczyć.

voyageerr 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-02, 19:53   

Krzychu napisał/a:
Moim zdaniem, najlepszym sposobem na ogrzanie rodezjana-zmarzlucha jest drugi rodezjan. :idea: Spacer pary RRów różni się od spaceru pojedynczego osobnika. :mrgreen: Poprzedniej zimy, przy temperaturach ok. -15 stopni nasze dziewczyny były baaardzo rozgrzane naparzeniem się.

Oj świat się do góry nogami obrócił.
Na co mi przyszło? 2 RR w chałupie pod kołderkami.
Siłą na siku trzeba wydzierać.
Krzychu tu nie do końca tak jak piszesz - się okazało. :wstyd:
Dzisiaj po rozmowie z super gościem - polecam bardzo Pana - ma mega cierpliwość i potrafi wyłuszczyć to i owo :D :P
dokonałam zakupu:
http://pelna-miska.pl/pl/...cm-brazowy/3287
i
http://pelna-miska.pl/pl/...0cm-czarny/3228
Okazało się, że już ostatnie a jedna ma iść rozmiarowo do wymiany.
Ale skoro obiecał to pewnie wymieni. :mrgreen:
Mam mieć już je jutro w domku i ciekawa jestem czy teraz psy pójdą na spacer. :wsciekly:

Rena.

Moje posty traktuję jako indywidualną pracę twórczą .
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela na innych forach, portalach - zabronione!

Kapsztad 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-02, 20:16   

http://www.rr.sk/modules.php?name=RRShop

na tej stronie sa nieco tansze ( trzeba wysylke doliczyc ) i tez bardzo dobre i profesjonalne.Znajoma hodujaca RR na Slowacji uzywa ich i psy nosza przez wiele lat, sa niezniszczalne , poza tym sa tam inne rzeczy godne uwagi :)

Izabela 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 09:27   

Renata, to jestem ciekawa jak Ci sie ten produkt spodoba? tzn Twoim rodzielcom, ja kupilam Amali ta kurteczke w ubieglym roku, i kazdemu z czystym sumieniem polecam!
Wytrzymuje najwieksze szalenstwa Amali, w tym pogonie za sarnami :lol: po najwiekszych gestwinach.
Spacery w deszczu tez zdaje na 100% kurtka nie przemaka, woda sie poprostu skrapla.

http://www.hund-unterwegs...CFUGIDgodJVqC4A

Tu znalazlam sklep, w ktorym maja aktualnie przeceny, moze kogos zainteresuje.

Muffin 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 10:31   

Kapsztad napisał/a:
http://www.rr.sk/modules.php?name=RRShop

na tej stronie sa nieco tansze ( trzeba wysylke doliczyc ) i tez bardzo dobre i profesjonalne.Znajoma hodujaca RR na Slowacji uzywa ich i psy nosza przez wiele lat, sa niezniszczalne , poza tym sa tam inne rzeczy godne uwagi :)

Muffinowi nie jest zimno, ale ja zakochałam się w tym ubranku http://www.abc4dog.com/ myślę natomiast u kupnie kamizelki odblaskowej, ponieważ latem dużo czasu spędzamy w lesie wciąż mam obawy, by go nie pomylono z sarną.

voyageerr 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 11:41   

Izabela napisał/a:
Tu znalazlam sklep, w ktorym maja aktualnie przeceny, moze kogos zainteresuje.

Ceny Iza nawet bez przeceny są znacznie niższe.
Jak u nich ze sprzedażą na Polskę?

Izabela napisał/a:
Renata, to jestem ciekawa jak Ci sie ten produkt spodoba?

Jeszcze nie mam kuriera na progu, czekam, sama jestem ciekawa odzienia psa za taką kasę.
Pan podał jeden argument, który pokrywa się z zasadą jaką kieruję się w życiu, że za jakość trzeba zapłacić.
Teraz pozostaje weryfikacja i mam nadzieje, że nie będę zmuszona rozczarowana tego odesłać.
Rodzaj tkaniny znam, sporo kurtek u nas z membranami i wiem, że to super opcja dla zwierzaka.
Ani nie zmarznie ani nie zmoknię,
a co najważniejsze nie przegrzeje się. Wszak pies jednak się poci. :oczami:

Co do artykułów z linku http://www.abc4dog.com/
w mojej ocenie brak mi tu "kołnierza"...niestety ale mam doświadczenie też z takim "typem" i po prostu ściąga się toto,
opada na tył psa podduszając nieco i odraniczając ruch.
Szukałam ubranka dla "nieczłapiących" psów. ;) :P

Jedynie czego się obawiam, brak gwarancji na rozdarcia pazurem. :rozpacz:

Iza powiedz jak z zakupami dla Polaków w podanym sklepie? Bez problemu?
Sporo mnie tam zainteresowało.

Rena

Edit

voyageerr napisał/a:
Ceny Iza nawet bez przeceny są znacznie niższe.
Jak u nich ze sprzedażą na Polskę?

Już rozkminiłam, a wziąwszy pod uwagę potrzebny na RR rozmiar :szok:
nie wiele tańsze.
W naszym przypadku FV na firmę, gdzie odliczam vat a zakup idzie w koszty.... ;)
bez sensu "obciążać" karte... :kijemgo:

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela na innych forach, portalach - zabronione!
Ostatnio zmieniony przez voyageerr 2012-02-03, 15:34, w całości zmieniany 2 razy  

konica 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 12:04   

voyageerr napisał/a:
Mam mieć już je jutro w domku i ciekawa jestem czy teraz psy pójdą na spacer.
Mój pomimo dereczki nie chce chodzić!!? :wsciekly: :kwasny: :lol:

"Póki nie pokocha się zwierzęcia, część duszy pozostaje w uśpieniu..."

Kapsztad 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 13:40   

http://www.hund-unterwegs...CFUGIDgodJVqC4A

UBRANKA HURTTA
sa na allegro , ceny zalezne od rozmiaru , nie trzeba z Niemiec sciagac , od 270-390 pln ,
i wygladaja faktycznie baaardzo porzadnie :) )
nie wiem tylko czy u nas drozej nie wychodza , chociaz jak doliczymy przesylke....

voyageerr 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 15:31   

Przyszły.
I tu wrażenia. Z oceny organoleptycznej :D

- ekstra materiał, nie za sztywny, super okala zwierzę, dopasowuje się do kształtu, nie sterczy, pracuje razem z psem,
właściwości izolacyjne ocenione zostaną w praktyce, ale zapowiada się na parametry tych z górnej półki.
- bardzo solidne wykonanie
- krój mnie zaskoczył, przemyśleniem każdego szczegółu ( jako m.in.. krawcowa ), potrafię to ocenić i docenić - kształty pod/wykroju,
nawet zaszewka na krągłości klaty
- osłonięta cała klatka piersiowa, łącznie z podbrzuszem tak, że nie ogranicza załatwiania przez zwierzę potrzeb fizjologicznych
- rozmiar wycyzelowany perfekcyjnie, po przymierzeniu na psach 70-tka idealna dla Juniora 71 cm i Bahati 68cm. 65-tka za krótka na nią. Poszła do wymiany.
- wykończenie i ściągacz wokół szyi trzyma całe ubranko we właściwym miejscu, nie powodując ściągania na tył psa, jednocześnie wspomaga stabilność na ciele krój "panelu" na podbrzuszu.

Ogólnie jestem zachwycona. Cena przetrawiona lekko. Nawet mój mąż stwierdził, że warte tej kasy :szok: Ani się nie "zadławił".

Z czystym sumieniem polecam.

Doszedł tylko inny problem przy testowaniu ubranka, ale butów to ja już - sztuk 8 - kupować nie mam zamiaru. Espree musi im wystarczyć.

Rena

Izabela 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 16:10   

Koszt przysylki to 14 €
Renata, fajnie ze Ci sie kurteczki spodobaly, ciekawe jak rudzielce ocenia, po 1 spacerze w sniegu ;) ?
Ja kupilam czerwona, zastanawialam sie troche nad kolorem, ale teraz to bym i drugi raz wziela czerwony, bo ja widac z daleka :) a my glownie spacerujemy po lesie.
PS/ gdzies w galerii Amali jest jedna fotka, "skaczaca Amali" wlasnie w tej kurtce.

voyageerr 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 23:36   

Izabela napisał/a:
Ja kupilam czerwona, zastanawialam sie troche nad kolorem, ale teraz to bym i drugi raz wziela czerwony

Nie miałam wyboru kolorystycznego. Wzięłam co było od JUŻ.
I tak muszę czekać na wymianę drugiej.

:]

Rena

Ostatnio zmieniony przez voyageerr 2012-02-05, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  

Marta Taisner 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2012-02-03, 23:55   

A gdzie te obiecane zdjęcia gentelmana? :cisza:

Odpowiedz do tematu