Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska webmasterów, administratorów i moderatorów.

PORTAL RRCLUB.PL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce - Oficjalne forum

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kraków 4-5 września 2010 III KLUBOWA WYSTAWA RR, CACIB
Autor Wiadomość

Daga Wróbel 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-05, 19:42   

monika napisał/a:
Klasa baby suczek była zajebista Osiem fikających maluchow, ubaw po pachy

To prawda - staraliśmy się żeby było wesoło i udało się...

Dziękujemy za owocne kibicowanie - to dla nas bardzo duży sukces- w tak doborowym towarzystwie. Pani Izo - szkoda, że nie było czasu na małą pogawędkę. Może we Wrocławiu się uda :-)

Dziekuję Pani Małgosi za trzymane kciuki i że namówiła nas na przyjazd :mrgreen:
Było SUPER!!!

Gratulujemy wszystkim psiakom - to nielada wyczyn wytrzymać tak długo i tak pięknie prezentowac się na ringu :lol:

agni 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-05, 21:35   

Wystawa była super. My też przyłączamy się do podziękowań dla organizatorów. Pogoda szczęśliwie dopisała. Miło nam było spotkać tyle życzliwych twarzy. Maisha poniuchała się ze swoją mamusią Beną, braciszkiem Moranim i przyrodnią siostrzyczką Neli. Bardzo się cieszymy, że odwiedziła nas mała Aszti (córa Mafii). No i przede wszystkim raduje nas forma w jakiej zaprezentowała się Maisha i tytuł Zwycięzcy Kubu.
Trochę naszych zdjęć
Aszti i Mafii

Maisha

[IMG=http://a.imageshack....29wb.jpg][/IMG]

Beata z Kadamby 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-05, 22:57   

Witam ! :-)
Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom wystawy, zwycięzcom oraz organizatorom!! (Gosiu, Asiu - bombowo to wszystko wyszło, przepiękne nagrody, ringi, upominki, poczęstunek itp.!!!, Tomek przytargał wspaniałe tuje na ring do miejsc z numerkami, widać je tu i ówdzie na zdjęciach - super), wielkie podziękowania dla p. Wieremiejczyk!! - czekamy na "jeszcze" :-)

Bardzo jestem szczęsliwa z powodu zwycięstwa w kl. otwartej suk "mojej" suczki Boni - to duże CWC należało się wam już od dawna... Super też wystąpił Nurek, nawet zaatakowany zachował zimną krew 8-) , no i ma najlepszą pręgę w Klubie!!! (przynajmniej do następnego roku :mrgreen: , do następnej klubówki). Gratuluję właścicielom - Agnieszce i Joli.
Jak dla mnie bezkonkurencyjny jak zwykle był Mozi!!! Ten facet najwyraźniej 'urodził się' ;-) na ringu 8-)
Mam taki wycinek z Gazety Wyborczej z 1 lipca 2002 roku ! Wtedy Mozi zdobył pierwszego BIS-a. Ten skan to relikwia ;-) po prostu, jak dla mnie (to brat Zuny), i kiedyś główna motywacja do zakupu RR. Popatrzcie:

BRAWO! Po tylu latach wciąż najlepszy!
Niestety nie mam własnych zdjęć z tej klubowej wystawy... z powodów osobistych nie tylko musiałam na dłuższy czas ją opuścić i zapomniałam ponownie aparatu, ale też odwieźć do domu "warczącą" Myszę, która nie wystąpiła wyjątkowo na ringu. No, ale do następnego razu.. 8-)
W pamieci utkwiło mi też kilka pięknych psów: szczenie (suczka) z Monwiere, suczka z LeoGinger i z Ciepłego Domu 'import' , oraz kilka dziwnych "zejść" z ringu m.in. Jun Juzi. (bywa i tak, i należy szybko o tym zapomnieć :-) )

Pozdrawiam serdecznie
Beata
PS. (edit) - byłam mile zaskoczona, jak pewnie większość 'kibiców', ilością piesków obu płci w klasie baby :-D , - to bardzo fajnie dla rasy i może - jak się poszczęści - dla Klubu! Równocześnie wiele piesków zgłoszonych na wystawę nie pojawiło się, a szkoda, ale może następnym razem :-)

hawanas 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 08:49   

Gratulacje serdeczne dla zwyciezcow, uczestnikow i organizatorow!
Aneta i Faraa, od nas extra gratuacje ;-) Super robota! :mrgreen:
Iza, juz nie moge sie doczekac az poznamy z Imarka Twoje "córunie" we wroclawiu :lol:
I oczywiscie przylaczam sie do powyzszych gratulacji konkursowych- pregi Nurka, Najpiekniejszych rodkow klubowych, hodowli Folwark Zwierzecy itd. :-D
Piekne sukcesy!

http://www.rrpolska.pl/adopcje/

Aneta 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 09:40   

Ja dziękuję za super zorganizowaną wystawę i rewelacyjną sędzinę :-D :-D

Wszystkim serdecznie gratuluję ich sukcesów tych mniejszych i większych :-D

Szkoda tylko, że nie miałam okazji lepiej poznać niektórych, ale z moim narwańcem to dobrze, że doczekałam końca wystawy.

Co do wyników to pośredniej w suczkach 4 była jeszcze Changa.

Jeśli chodzi o międzynarodową to mało wiem, bo siedziałam przy ścianie, ale w pośredniej pierwszy był Balas, w otwartej ten sam pies co na klubówce był pierwszy, drugi Shaggy, w dziewczynach w pośredniej pierwsza Changa, potem Tusani Happy Zaira a trzecia Faraa :-D Dalej nie doczekałam ;-)

Izabela Gołąb 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 11:00   

I my dołączamy się z podziękowaniami za organizację wystawy klubowej!
Gosia i Aśka, wystawa przygotowana pięknie! Atmosfera faktycznie, tak jak npisała Bożena piknikowa :-)

No i cieszę się, że moje piranie w Baby zajęły tak fajne lokaty ;-) :-P

Jeszcze raz gratuluję wszystkim, miło było spotkać znajomych, zwłaszacza po takiej długiej nieobecności na wystawach...
Również dziękujemy wszystkim za gratulacje dla naszych dziewczynek!

Pozdrawiamy Iza i rudzielce:)

konica 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 15:50   

My także dziękujemy Agnieszce, Łukaszowi, Hani i Boni za super nas ugoszczenie i pokazanie naprawdę pięknych okolic Krakowa! :-D Zawsze będziecie równie mile przyjęci u nas w Warszawie! Już czekamy na "rewanż" ;-) !
Po raz kolejny gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, wyróżnionych oraz podziękowania za mile spędzone chwile przy ringu!
Asia i Gosia - super wystawa, z super atmosferą i co niezwykłe podczas klubówki - super pogodą?! ;-) :lol: Ring, poczęstunek, upominki, dyplomy - BOMBA! 8-)
Sędzina bardzo miła, ale rzeczowa i konkretna, bardzo profesjonalna i dokładna w ocenie. Miała nie lada zagwostkę wybrać te "naj" spośród tylu rodezjanów! My jesteśmy bardzo szczęśliwi z oceny doskonałej i bardzo dobrego opisu! :mrgreen:
Może tylko pani tłumaczka mogłaby być lepiej "zorientowana"... ;-)

Cudna napisał/a:
dzięki dla splątanej :mrgreen: Konicy za umilanie podróży

No dzięki, dzięki, ale tej "splątanej" nie mogłaś już sobie darować? :evil: Nawet pochwaliłam Cię w innym miejscu :roll: :lol:

A. napisał/a:
Mizianka dla super chłopaków, Rudego (szczególnie od Hani :mrgreen: ) i Amirka (szczególnie od Boni :-P ).

Amiri też szczególnie pozdrawia Boni! :-D Nawet teraz wzdycha na wspomnienie o niej..., ale on już jest taki "kochliwy" chłopak! :-P :lol:

P.S. Czy jest jakaś szansa na nasze zdjęcie z wystawy od kogoś, kto robił fotki? :-D

"Póki nie pokocha się zwierzęcia, część duszy pozostaje w uśpieniu..."

Marta Taisner 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 17:48   

Pozwalam sobie wkleić linka do zdjęć ze stronki Moniki od Shaggyego, bo są bardzo ładne :-D http://picasaweb.google.p...ubowaWystawaRR#

Daga Wróbel 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 18:43   

ZDJĘCIA SUPER !!!! :mrgreen:

Czy ktoś ma fotki suczek? My gapy pojechalismy bez aparatu :cry:

Ania z Harpuzji 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 21:19   

Po burzliwym weekendzie wreszcie mogę pozwolić sobie na skrobnięcie czegoś.
Wielkie gratulacje dla wygranych, szczególnie dla Angelki za mł.zw.kl. Edyta rośnie ci gwiazdeczka :-D Pięknie na zdjęciach również wygląda Fara (ale to już standard) No i żałuję, że takiej ilości bejbików nie widziałam :cry:
Z drugiego dnia gratulacje za CWC dla mojego Balinka... i Changi (brawo dziewczyny :-P )

Rodi 
ADMIN

Wysłany: 2010-09-06, 22:19   

konica napisał/a:
P.S. Czy jest jakaś szansa na nasze zdjęcie z wystawy od kogoś, kto robił fotki? :-D

Mogą być takie? Bo takich to mam więcej... 8-)

Z ukłonami od Wiktora 8-) ;-)

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...

konica 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-06, 23:20   

Rodi napisał/a:
Mogą być takie? Bo takich to mam więcej...

Jasne Haniu, choć myślałam, że może coś na ringu... :-P :lol:

Wiktorowi baaardzo dziękuję za inwencję twórczą z "Księciuniem" na I planie i proszę o więcej! :mrgreen:

Dzięki Marta za link z fotkami od Moniki O. :-D

"Póki nie pokocha się zwierzęcia, część duszy pozostaje w uśpieniu..."

Marta Taisner 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-07, 10:01   

Wczoraj na stronie Krakowskiego Związku znalazłam zdjęcie z Międzynarodowej Asi z Mozim na najwyższym podium Najpiękniejszego Weterana Wystawy. Ten pies przejdzie do historii, co ja mówię-już przeszedł :-D Ogromny podziw i gratulacje.
http://www.podajlape.pl/f...10/weteran2.jpg
Natomiast Najpiękniejszym psem gr. VI okazał się Rodek, który wygrał rasę.
http://www.podajlape.pl/f...2010/grupa6.jpg

Skiqqer 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-09-07, 11:12   

A to czyje stworzonko? KLIK :->

Cudna 
MODERATOR

Wysłany: 2010-09-07, 11:53   

Czy ma ktoś wyniki z niedzieli ??

Wiem tylko, że w młodzieży psów nasz Veno był doskonały i zajął II miejsce. Gratulujemy :mrgreen:

Co do linka od Skiqqera, tak jak napisałam w SB obstawiam Benkowe najmłodsze dziecko ;-)

Odpowiedz do tematu