Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska webmasterów, administratorów i moderatorów.

 
                                     PORTAL RRCLUB.PL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD
         

Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce - Oficjalne forum

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
XXXVI MWPR - Opole, 22-23.04.2017
Autor Wiadomość

Rodi 
ADMIN


Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 4014
Skąd: Twardowice

Wysłany: 2017-04-10, 09:16   XXXVI MWPR - Opole, 22-23.04.2017

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
_________________

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
 
 
 

Rodi 
ADMIN


Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 4014
Skąd: Twardowice

Wysłany: 2017-04-18, 14:02   

Rhodesian Ridgeback (39)
Psy

Klasa młodszych szczeniąt 1

1752 – Salawa Agata – BUGGI Sambazi

Klasa młodzieży 3
1753 – Krystecka Jolanta - BALU Afrikanas Sunny Haus
1754 – Sobczyk Edyta - FAUZI KIJANI Uzuri Ridge
1755 – Kumiega Monika - GANIZANI THABO SETAPO Folwark Zwierzęcy

Klasa pośrednia 5

1756 – Samek Martin - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS
1757 – Branny Małgorzata - APOLLO of Parnassus
1758 – Stodólna Agnieszka Piotr Zachara - MADRO He-de Mono
1759 – Brejtkopf Aleksander - REKORD z Werwą
1760 – Kazojć Katarzyna - Tolerton Dark Hunter Of Course

Klasa otwarta 1
1761 – Gebrova Alena - FATEFUL BENJAMIN Maanhaar Primo-Creatus

Klasa championów 5
1762 – Kazojć Katarzyna – ASTON Ciepły Dom
1763 – Slavikova Marie - Captain Pasha QWANDOYA
1764 – Masternak Marta – KONGO Guernica
1765 – Fedorova Petra Hanka Pankova - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN
1766 – Zacher Adam - SPEED Rhodesian Park Dolomity

Suki

Klasa młodszych szczeniąt 3

1767 – Novosadova Katerina -
1768 – Michalak Joanna Damian Michalak - MI AMORE Mudiwa Feza
1769 – Szweda Krzysztof Anna Szweda – WERA Rhodesian Park Dolomity

Klasa szczeniąt 1
1770 – Nasiadko Julia Katarzyna Rusinek - SATYSFAKCJA z Werwą

Klasa młodzieży 4
1771 – Boćkowska Lidia - BACARDI Hati Singa
1772 – Ossowska Edyta - CHAGIGA Sangoma
1773 – Grochowska Marta - FAHARI MOYO Uzuri Ridge
1774 – Fedorova Petra Zdenka Bodova- -

Klasa pośrednia 7
1775 – Filipejova Zita -
1776 – Koukolova Eliska -
1777 – Ossowska Edyta - BIMBELELA BY THANZI OF Sangoma
1778 – Hofferkova Irena - BROOKE Silesian Harta
1779 – Novosadova Katerina - Ghali Zawati Manwë
1780 – Rusinek Katarzyna – REWELACJA z Werwą
1781 – Branny Małgorzata Julia Warchoł - UWAGA Folwark Zwierzęcy

Klasa otwarta 4

1782 – Cyrusova Lenka -
1783 – Grygierzec Halina - DHAKIYA JAMILA Kalasanti
1784 – Rusinek Katarzyna – PRIMABALERINA z Werwą
1785 – Masternak Marta - PRINCESS FORTUNE Southern Africa

Klasa championów 5
1786 – Fejfar Pavel - BAAKI HOT STAR Tarreon
1787 – Michalak Joanna Martyna Karpińska - SAMBA PA TI SANTANAS Djembe Meteors
1788 – Rajdlova Tereza - Fumi Skye Manwe
1789 – Bukowski Wiesław – POKUSA z Werwą
1790 – Salawa Agata - SAMBA Rhodesian Dolomity Park
_________________

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Ostatnio zmieniony przez Rodi 2017-04-19, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 

Agata Salawa 

Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Krakow

Wysłany: 2017-04-19, 07:03   

Witam, Wystawa Opole 23.04.2017
Agata Salawa Buggi Sambazi klasa młodszych szczeniąt :)
 
 

Rodi 
ADMIN


Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 4014
Skąd: Twardowice

Wysłany: 2017-04-19, 08:04   

Dziękuję, już poprawiam :)

jednak kiepski ze mnie `szpieg` ;)
_________________

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
 
 
 

Rodi 
ADMIN


Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 4014
Skąd: Twardowice

Wysłany: Wczoraj 9:52   

Rhodesian Ridgeback (39)

Psy

Klasa młodszych szczeniąt 1

1752 – Salawa Agata – BUGGI Sambazi – I, wo, NMłSz

Klasa młodzieży 3
1753 – Krystecka Jolanta - BALU Afrikanas Sunny Haus – I, dosk., Zw.Mł.
1754 – Sobczyk Edyta - FAUZI KIJANI Uzuri Ridge – II, dosk.
1755 – Kumiega Monika - GANIZANI THABO SETAPO Folwark Zwierzęcy – III, dosk.

Klasa pośrednia 5
1756 – Samek Martin - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS – III, dosk.
1757 – Branny Małgorzata - APOLLO of Parnassus – IV, dosk.
1758 – Stodólna Agnieszka Piotr Zachara - MADRO He-de Mono – II, dosk.
1759 – Brejtkopf Aleksander - REKORD z Werwą - I, dosk., CWC
1760 – Kazojć Katarzyna - Tolerton Dark Hunter Of Course

Klasa otwarta 1
1761 – Gebrova Alena - FATEFUL BENJAMIN Maanhaar Primo-Creatus – I, dosk., CWC, NDP, CACIB, BOS

Klasa championów 5
1762 – Kazojć Katarzyna – ASTON Ciepły Dom
1763 – Slavikova Marie - Captain Pasha QWANDOYA
1764 – Masternak Marta – KONGO Guernica
1765 – Fedorova Petra Hanka Pankova - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN - I, dosk., CWC
1766 – Zacher Adam - SPEED Rhodesian Park Dolomity

Suki

Klasa młodszych szczeniąt 3

1767 – Novosadova Katerina –
1768 – Michalak Joanna Damian Michalak - MI AMORE Mudiwa Feza – II, wo.
1769 – Szweda Krzysztof Anna Szweda – WERA Rhodesian Park Dolomity

Klasa szczeniąt 1
1770 – Nasiadko Julia Katarzyna Rusinek - SATYSFAKCJA z Werwą - I, wo, NSzwR

Klasa młodzieży 4
1771 – Boćkowska Lidia - BACARDI Hati Singa
1772 – Ossowska Edyta - CHAGIGA Sangoma – I, dosk., Zw.Mł., NJwR
1773 – Grochowska Marta - FAHARI MOYO Uzuri Ridge – II, dosk.
1774 – Fedorova Petra Zdenka Bodova- - URBI ZAHRA Kalasanti - III, dosk.

Klasa pośrednia 7
1775 – Filipejova Zita –
1776 – Koukolova Eliska – Becca Babs Sweet Ridge – I, dosk., CWC, NDS, CACIB, BOB
1777 – Ossowska Edyta - BIMBELELA BY THANZI OF Sangoma - II, dosk.
1778 – Hofferkova Irena - BROOKE Silesian Harta
1779 – Novosadova Katerina - Ghali Zawati Manwë
1780 – Rusinek Katarzyna – REWELACJA z Werwą - dosk.
1781 – Branny Małgorzata Julia Warchoł - UWAGA Folwark Zwierzęcy – IV, dosk.

Klasa otwarta 4
1782 – Cyrusova Lenka –
1783 – Grygierzec Halina - DHAKIYA JAMILA Kalasanti – I, dosk., CWC
1784 – Rusinek Katarzyna – PRIMABALERINA z Werwą - dosk.
1785 – Masternak Marta - PRINCESS FORTUNE Southern Africa

Klasa championów 5
1786 – Fejfar Pavel - BAAKI HOT STAR Tarreon
1787 – Michalak Joanna Martyna Karpińska - SAMBA PA TI SANTANAS Djembe Meteors
1788 – Rajdlova Tereza - Fumi Skye Manwe – I, dosk., CWC, resCACIB
1789 – Bukowski Wiesław – POKUSA z Werwą - dosk.
1790 – Salawa Agata - SAMBA Rhodesian Dolomity Park – II, dosk.
_________________

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Ostatnio zmieniony przez Rodi Dzisiaj 9:46, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

www.rrclub.pl

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16


 Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template by szpak