Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska webmasterów, administratorów i moderatorów.

PORTAL RRCLUB.PL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Forum Rhodesian Ridgeback w Polsce - Oficjalne forum

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Klub RR w Polsce
Autor Wiadomość

PiotrekS 
FORUMOWICZ

Wysłany: 2010-08-06, 23:21   

INFO O KLUBIE RRR I KLUBÓWCE

Podstawową informację przekazała już Edyta. Dodam tylko, że do dnia dzisiejszego na mój adres ani na adres KR nie wpłynęła żadna informacja ze strony ZG. Dziś udało mi się porozmawiać z Panią Wieremiejczyk na tematy jak w nagłówku.
1. Klub istnieje! Choć żyje pod respiratorem. Planowany wstępny termin Walnego na II-połowę września po klubówce. Dlaczego nie przed klubówką? Otórz P. Wieremiejczyk chce wyeliminować zagrożenie takie, że w przypadku nie wyłonienia nowego Zarządu, Klub jest do likwidacji. Zatem i Klubówka nie miała by racji bytu. Ponieważ sędzia już był zaklepany, status klubówki umożliwia zdobycie dużego CWC, a zapowiedź wystawy poszła w świat, szkoda by było stracić takiej pozycji wystawowej – i słusznie. Ja osobiście popieram takie podejście.
2. Wiem, że Walny będzie w Krakowie. O/ZKwP Kraków dysponuje salą na 70 osób i za nią nie ponosimy kosztów. Wyjątek stanowi kawa/herbata, paluszki, ciastka itp.
3. Klubówka na dzień dzisiejszy będzie w dość licznej obsadzie RR. Jest już ok. 50 zgłoszeń. Kto jeszcze się waha, proszę o przyspieszenie decyzji. Czas zgłoszeń został przedłużony do 12 sierpnia przy utrzymaniu tych samych co pierwotnie opłat za uczestnictwo. Obecny budżet pozwoli na organizację tylko konkurencji standardowych wg regulaminu wystawowego. Jeśli chcemy, a zwykle chcemy zorganizować konkurencje dodatkowe (np. najładniejsza pręga, głowa, etc) i uhonorować zwycięzców, to proszę o wsparcie finansowe lub rzeczowe. Czsu jest niewiele. Tu wskazany byłby kontakt z koleżankami zaangażowanymi bezpośrednio w organizację wystawy – Aśka Mozikowa i Małgorzata Branny.
4. W organizacji Walnego zadeklarowałem pomoc klubowiczów. Jeśli będzie ktoś chętny w tym temacie chyba najlepiej z Krakowa lub okolic to proszę o info.

Tyle na dziś. Jeśli będę coś wiedział więcej, to niezwłocznie powiadomię na forum.

Pozdrawiam - PiotrekS

Rodi 
ADMIN

Wysłany: 2011-11-23, 11:09   

http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_zg

`Plenum Zarządu Głównego ZKwP na posiedzeniu w dniu 29 października 2011 r. podjęło m.in. następujące uchwały:
(...)
4. Rozwiązano wybieralny Klub Rhodesian Ridgeback’a.
(...)`

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...

Odpowiedz do tematu